City Flow od Okam Capital. Ogród warzywny i amfiteatr od dewelopera

city flow
city flow. Źródło: materiały dewelopera

Ogród warzywny, amfiteatr, strefa relaksu z leżakami i hamakami, przestrzeń dla czworonogów czy klub mieszkańca – takie udogodnienia dla przyszłych mieszkańców zapewni inwestycja City Flow od dewelopera Okam Capital.

Futurystyczna inwestycja powstanie na warszawskiej Woli. Dokładny adres to ulica Redutowa 9.

ZOBACZ TEŻ: NOWE INWESTYCJE. CO SIĘ BUDUJE W WARSZAWIE? [KLIKNIJ TUTAJ]

City Flow od Okam Capital. Co wiemy o inwestycji?

City Flow to osiedle budynków wielorodzinnych, które docelowo zaoferuje 743 mieszkania w czterech budynkach o wysokości od 4 do 8 pięter. Pierwszy etap inwestycji na Woli zakłada budowę dwóch 8-piętrowych budynków, w których znajdą się 334 mieszkania. W ofercie dewelopera dostępne są lokale o wysokości do 2,8 m i metrażach od 29 do 193 mkw. Na ostatnich kondygnacjach zaplanowano penthouse’y z tarasami na dachu. W parterze znajdzie się lokal z przeznaczeniem pod strefę mieszkańca – czytamy na portalu Urbanity.pl.

Na działce, na której postawione zostaną budynki aż 40 proc. powierzchni będzie zajęte przez zieleń. Deweloper zaplanował specjalne strefy aktywności, relaksu i spotkań. Na terenie CityFlow dostępny będzie dla mieszkańców ogródek warzywny, zaciszna enklawa z leżakami i hamakami, amfiteatr oraz plac z mgłą wodną, plac zabaw czy część przeznaczona dla miłośników street workoutu; znajdzie się tu również teren rekreacyjny dla zwierząt. Dodatkowo inwestycja będzie zaopatrzona w liczne rozwiązania ekologiczne, w tym m.in. oczyszczacze powietrza i podzlewowe filtry do wody w każdym mieszkaniu, bezpłatna wypożyczalnia rowerów i hulajnóg, punkty ładowania urządzeń mobilnych, panele fotowoltaiczne na budynkach, stacja do serwisu rowerów czy klub mieszkańca z przeznaczeniem pod wspólne aktywności mieszkańców.

W garażu podziemnym przewidziano ponad 926 miejsc postojowych, a także niemal 300 komórek lokatorskich. Na terenie osiedla pojawią się również miejsca na stojaki na rowery.

Kiedy inwestycja zostanie ukończona? Planowo pierwsze prace mają rozpocząć się w IV kwartale tego roku. I etap City Flow będzie gotowy pod koniec 2024 roku.

ZOBACZ TEŻ: FUTURYSTYCZNE OSIEDLE NA GRANICY WŁOCH I OCHOTY. CO DEWELOPER OFERUJE MIESZKAŃCOM? [KLIKNIJ TUTAJ]

Redakcja Oceniamy Deweloperów nie ponosi odpowiedzialności za komentarze napisane przez czytelników portalu.