Deweloper Dom Development

Dom Development to jeden z największych i najprężniej rozwijających się polskich deweloperów, który działa nieprzerwanie od 1996 roku. W akcje spółki można inwestować od października 2006 roku, co dodatkowo umacnia pozycję dewelopera zarówno wśród potencjalnych klientów, jak i inwestorów. Co ważne, Dom Development działa nie tylko na naszym rodzimym rynku, ale również za granicą, co przekłada się na imponujące doświadczenie spółki i jej transparentne podejście.

Dom Development znany jest przede wszystkim ze swojej stabilnej pozycji na rynku, co zauważyć można zarówno po ilości zadowolonych klientów, jak i samych inwestycji. Do końca roku 2014 deweloper oddał do użytku prawie 21,5 tysiąca lokali mieszkalnych, apartamentów i domów jednorodzinnych, co przekłada się na przeszło 65 tysięcy usatysfakcjonowanych klientów.

Dom Development jest laureatem dwóch prestiżowych nagród, które zostały przyznane przez członków polskiego rynku deweloperskiego. Pierwsza z nich to tytuł Dewelopera Mieszkaniowego (2012), a druga to pierwsze miejsce w rankingu 50 największych europejskich deweloperów (2010). Poza wspomnianymi wyróżnieniami spółka zdobyła również szereg innych tytułów, takich jak np. Perła Polskiej Gospodarki czy Diament Forbesa. Co więcej, Dom Development należy również do Polskiego Związku Firm Deweloperskich (jest jednym z jego założycieli oraz współautorem Kodeksu Dobrych Praktyk PZFD). To nie koniec rewelacji na temat tego dewelopera, ponieważ za sprawą swojej silnej pozycji na rynku i realizacji wielu przełomowych projektów zdobył on także renomowany Certyfikat Dewelopera, którym pochwalić się może jedynie kilka spółek w naszym kraju.

Deweloper Dom Development

Jeśli chodzi o ofertę Dom Development, to wyróżnia się ona przede wszystkim wysokim standardem i przystępnymi cenami. W portfolio spółki znajdziemy zarówno inwestycje mieszkaniowe, jak i luksusowe apartamenty czy nowoczesne domki jednorodzinne i całe rezydencje. Deweloper znany jest również z dobierania najlepszych lokalizacji pod swoje osiedla, co zdecydowanie jest jednym z jego największych atutów. Od 9 lat spółka regularnie prowadzi badania satysfakcji klientów, dzięki czemu nieustannie udoskonala swoją ofertę i wewnętrzne procesy.

Co ważne, Dom Development oferuje swoim klientom kompleksowe wsparcie z zakresu pozyskiwania środków na zakup mieszkań, za co odpowiedzialny jest dedykowany Dział doradztwa Kredytowego. Specjaliści tam zatrudnieni zapewniają fachowe doradztwo w wyborze najlepszych warunków kredytowych, aby umożliwić klientom pozyskanie finansowania w możliwie najkrótszym czasie. Poza tym Dom Development jest pionierem we wdrożeniu innowacyjnego programu wykańczania wszystkich sprzedawanych mieszkań pod klucz. Klienci mogą bowiem skorzystać z oferty specjalnego Działu Aranżacji Wnętrz, która zakłada nie tylko stworzenie projektu wnętrza, ale również skoordynowanie wszelkich niezbędnych prac wykończeniowych.

Do najważniejszych inwestycji Dom Development zaliczyć możemy:

  • Nowodworska 43, Osiedle Przystanek Międzylesie, Apartamenty Białej Koniczyny, Osiedle Jagiellońska, Apartamenty Koło Parków, Apartamenty Solipska, Dom na Służewcu, Osiedle Bokserska 71, Apartamenty Ludwiki, Osiedle Ceramiczna, Osiedle Urbino, Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód, Apartamenty Ogrodowa, Osiedle Wilno (Warszawa).

  • Osiedle przy Malborskiej, Osiedle Górka Narodowa (Kraków).

  • Apartamenty Ołtaszyn, Osiedle Komedy, Osiedle Zielna, Chociebuska 11 (Wrocław).