Miasto buduje mieszkania na Bemowie. Ponad 200 lokali od TBSu

Mieszkania na Bemowie. Źródło: materiały dewelopera

Nie tylko prywatni deweloperzy budują w Warszawie. Miasto wzięło się za obiecane mieszkania na Bemowie. W tej części stolicy już wkrótce powstanie 8-kondygnacyjny budynek na 235 lokali mieszkalnych. – Deweloperem obiektu jest firma Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Północ – czytamy na oficjalnej stronie warszawskiego ratusza. Inwestycja powstanie przy ul. Pełczyńskiego.

– Część lokali skierowana będzie do osób o umiarkowanych dochodach, które nie mogą albo nie chcą posiadać mieszkania na własność – czytamy w serwisie Urbanity.pl

Zobacz też: TUTAJ opisywaliśmy nowe inwestycje w Warszawie [KLIKNIJ TUTAJ]

Nowe mieszkania na Bemowie. Co wiemy o inwestycji?

W ramach inwestycji na Bemowie wybudowane zostaną trzy budynki wielorodzinne o zróżnicowanej wysokości od jednej do ośmiu kondygnacji, w których znajdzie się łącznie 235 mieszkań. Każdy z budynków dysponował będzie podziemną halą garażową na łączną liczbę 148 miejsc postojowych, uzupełnionych o 28 stanowisk naziemnych. W parterze zaplanowano przestrzeń handlowo-usługową.

W budowie jest 235 mieszkań, z czego 189 jest w gestii TBS, a pozostałe 46 mieszkań sfinansowanych przez miasto jest w dyspozycji miasta. Aktualnie trwają nabory. Do 22 października br. spółka planuje zakończyć nabór na ostatnie lokale dostępne w ofercie TBS – podaje serwis Urbanity.pl. Oznacza to, że 46 mieszkań, których powstanie sfinansuje miasto trafi do najbardziej potrzebujących osób.

Budowany, warszawski zespół budynków mieszkaniowych w granicach dzielnicy Bemowo. Budowa zabudowy TBS na Bemowie Pełczyńskiego rozpoczęła się na początku 2021 i potrwa 23 miesiące. Powierzchnia handlowa tego ośmiokondygnacyjnego kompleksu wyniesie ponad 11 tys. m.kw.. Deweloperem obiektu jest firma Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Północ. W odległości 190 metrów znajdują się Apartamenty Bemowo, 232 metrów dalej znajduje się osiedle Nad Jeziorem, a 246 metrów dalej znajduje się Osiedle Lazurowe – czytamy na oficjalnej stronie ratusza.

Zobacz też: Portal Oceniamy Deweloperów doceniony przez Biznes Info [CZYTAJ TUTAJ]

Boom mieszkaniowy na Bemowie. Coraz więcej inwestycji

Mieszkania na Bemowie powstają jak grzyby po deszczu. Poszukiwacze mieszkań chętnie kupują w tej części miasta. Wpływ ma na to kilka czynników. Na Bemowie jest stosunkowo sporo dostępnych gruntów do zabudowy i ta dzielnica staje się coraz lepiej skomunikowana. Nie bez znaczenia są także ceny, które w tej części miasta są przestępne w stosunku do centralnych dzielnic.

Zobacz też: Wszystkie inwestycje, które zespół Oceniamy Deweloperów ocenił na Bemowie [CZYTAJ TUTAJ]

Redakcja Oceniamy Deweloperów nie ponosi odpowiedzialności za komentarze napisane przez czytelników portalu.

0 0 głosów
Article Rating
guest
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi myślami, zostaw komentarz.x
()
x