Misja

„Dostarczać uczciwą i rzetelną ocenę aktualnie oferowanych inwestycji deweloperskich.”

Warszawa i okolice to inwestycyjny raj dla deweloperów. Tysiące oferowanych lokali wokół Was i żadnej pomocy? Żadnych konkretów, a zamiast odpowiedzi na nurtujące Was pytania marketingowy bullshit z kolorowych katalogów? Żadnej podpowiedzi? PO TO WŁAŚNIE JESTEŚMY!

Jeżeli szukasz mieszkania i zastanawiasz się czy warto kupić akurat to, którego oferta wpadła Ci w ręce, sprawdź – a może interesująca Cię inwestycja została już przez nas opisana.

Kim jesteśmy? Dla Ciebie prawdopodobnie dobrymi wróżkami 😉  Znalazłeś się na stronie, która tworzymy z naszej pasji – czyli znajdowania odstępstw od perfekcji, wiecznego szukania dziury w całym i przede wszystkim miłości do nieruchomości i architektury. Wierzymy, że w dzisiejszych czasach deweloperów powinno stać na uczciwe podejście do klienta. A ponieważ ze względu na nasze profesje często bywamy na nowo realizowanych inwestycjach – to postanowiliśmy tych deweloperów uczciwie ocenić.

Nie tworzymy tej strony z zamiarem prowadzenia forum dyskusyjnego, gdzie hejterzy trollują, a wykupieni marketingowcy zachwalają. To wszystko  zabiera cenny czas i powoduje chaos w głowie, dlatego też nie ma tu miejsca na komentarze – ale jeśli skorzystałeś z naszych recenzji – napisz nam to, zawsze miło usłyszeć dobre słowo.

Nasza ocena jest w pełni subiektywna, a my anonimowi, więc nie ulegamy żadnym wpływom z zewnątrz.

Oceniamy to co widzimy. Przekazujemy to Tobie. Proste.