Najlepsze domowe trendy wielkanocne. Dekoracje, które zadziwią gości

trendy wielkanocne
źródło: Pixabay.com/Wokandapix

To już w tym tygodniu! Wielkanoc to najważniejsze święta dla Polaków. Wiele osób się głowi, jak zaaranżować swoje domostwo na tę wyjątkową okazję. Aby przygotować dom na świąteczny czas, warto dokładnie przyjrzeć się tegorocznym trendom. Zobacz, jakie dekoracje i aranżacje będą najmodniejsze. Dlatego portal Oceniamy Deweloperów, Domek i Ogródek i firma Perfect Space postanowili wspólnie przygotować poradnik techniczny. Oto najlepsze domowe trendy wielkanocne. Zapraszamy do lektury.

Zapytaliśmy specjalistów od wystrojów wnętrz z firmy Perfect Space o to, co będzie modne w tym roku. W tym roku święta wielkanocne będą nostalgiczne, ukierunkowane na nurt ekologiczny oraz ponadczasową klasykę. Jak to przełożyć na konkretne elementy? Skupmy się może na kwiatach i ozdobach.

ZOBACZ TEŻ: WIĘCEJ DOMOWYCH PORADNIKÓW NA OCENIAMYDEWELOPEROW.PL [KLIKNIJ TUTAJ]

Najlepsze domowe trendy wielkanocne. Kwiaty

W tym roku Wielkanoc powinna być udekorowana naturalnymi, kolorowymi kwiatami, które ubarwią wnętrze i wprowadzą do niego świeżość, tak długo wyczekiwaną po szaroburej zimie.

Wybierając kwiaty, zacznij od tych, które nawiązują kolorystycznie do Veri Peri, koloru roku 2022. Odcienie fioletowego błękitu znajdziesz w kwiatach bzu, hiacyntów i szafirków. Poza tym w domu powinny zagościć wielobarwne kompozycje złożone z tulipanów, polnych kwiatów i dekoracyjnych traw.

W związku z późną wiosną, można też postawić na „naturalizm”. Możemy użyć do aranżacji naszego stołu biesiadnego np. krokusów w małych doniczkach lub suszonych kwiatów.

ZOBACZ TEŻ: MYCIE OKIEN PRZED ŚWIĘTAMI? ŻADEN PROBLEM! Z NAMI ZROBISZ TO SZYBKO I BEZ SMUG [KLIKNIJ TUTAJ]

Najlepsze domowe trendy na wielkanoc
źródło: Westwing

Pamiętaj o aranżacji

Dekoracyjnymi symbolami Wielkanocy są oczywiście jajka i zające – dom powinien być wypełniony tego typu ozdobami. Jakie mam na to pomysły?

  • „Bombki” z jajek mogą ozdobić gałązki drzewek umieszczonych w wazonach
  • Bukiet z materiałowych kwiatów lub wydmuszek? To piękna i trwała dekoracja!
  • W sklepach kupisz także piękne dekoracje w kształcie jajek, które mogą przyozdobić świąteczny stół

Pamiętajmy, że z roku na rok znaczenie świątecznych dni rośnie, i to już nie tylko w znaczeniu religijnym. Na świecie dzieje się zbyt dużo, aby nie doceniać każdej chwili spędzanej w gronie ukochanych nam osób. Niech i te święta takie będą, a otaczające Was dekoracje jeszcze mocniej podkreślą piękno tego czasu.

[WYWIAD] Ogródki na nowych osiedlach - Co musisz wiedzieć?

Redakcja Oceniamy Deweloperów nie ponosi odpowiedzialności za komentarze napisane przez czytelników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *