Nowe osiedle na Białołęce. Mieszkania na każdą kieszeń?

Jak możemy sprawdzić na portalu Rynekmieszkaniowy.pl na Białołęce (Nowodworach) powstanie nowe osiedle Aluzyjna 21 od dewelopera SP Invest. To kolejna inwestycja tego inwestora na tej ulicy. Wcześniej firma wybudowała osiedle Aluzyjna 19. Inwestycja składać się będzie z jednego budynku wielorodzinnego, w którym znajdować się będą 83 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Nieruchomość będzie dobrze skomunikowana dla osób zmotoryzowanych. Znajduje się stosunkowo niedaleko ulicy Modlińskiej.

– Aluzyjna 21 to inwestycja zlokalizowana na osiedlu Nowodwory objętym rezerwatem przyrody na warszawskiej Białołęce, dzielnicy, która pod względem budownictwa jest najszybciej rozwijającym się obszarem w Stolicy Polski.
Realizowane osiedle niewątpliwe wyróżnia się nowocześnie zaprojektowaną bryłą budynku oraz zielonym dziedzińcem. Sztab fachowców, poprzez renomowane biura projektowe stworzył kolejną perełkę na Białołęce, kameralny, pięciopiętrowy obiekt mieszkalny, z trzema cichobieżnymi windami, liczący 83 mieszkania o funkcjonalnych, skrojonych na miarę oczekiwać rozkładach, 1-, 2-, 3-, 4- i 5-cio pokojowych lokali o zróżnicowanej powierzchni od 29 m2 do 124 m2. Ponadto, dla wygodny przyszłych mieszkańców znajdzie się również hala garażowa z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi – czytamy na stronie internetowej firmy SP Invest. Najbardziej znanym projektem tej grupy kapitałowej jest nowa nieruchomość Szwedzka 4.

Na portalu Rynekpierwotny.pl dowiadujemy się, że dla mieszkańców przewidziano 83 miejsca postojowe i 53 komórki lokatorskie. Ceny mieszkań wahają się w przedziale 7,5-10 tys. złotych za metr kwadratowy. Koszt podziemnego, pojedynczego miejsca postojowego to 32 000zł

Deweloper informuje, że rozpoczęcie budowy nastąpi w  III kwartale 2021 a jej zakończenie w kwartale IV roku 2022.

Redakcja Oceniamy Deweloperów nie ponosi odpowiedzialności za komentarze napisane przez czytelników portalu.