Rusza budowa wielkiego osiedla na Rakowie. In Place od firmy Marvipol

in place
In Place. Źródło: wizualizacja dewelopera

Dwa nowoczesne budynki, w których znajdzie się łącznie 365 mieszkań i kilka lokali usługowych – tak już wkrótce zostanie zabudowana działka znajdująca się przy ulicy Instalatorów 5. W maju ruszy budowa osiedla In Place od znanego dewelopera – firmy Marvipol. Pierwszy etap inwestycji planowo ma zostać oddany do użytku w III kwartale 2024 roku.

To najnowsza inwestycja dewelopera Marvipol Development. Deweloper odpowiada też m.in. za luksusową inwestycję Unique Tower.

Wokół spółki zrobił się duży szum za sprawą inwestycji „Zielony Natolin”. Deweloper uzyskał pozwolenie na budowę apartamentowca bez zapewnienia przyszłym mieszkańcom ani jednego miejsca parkingowego. Ostatecznie, po protestach okolicznych mieszkańców spodziewających się chaosu parkingowego, inwestor nabył miejsca w okolicy budynku. [PISALIŚMY O TYM TUTAJ]

ZOBACZ TEŻ: KOSZMARNE OSIEDLE WE WŁOCHACH. TO STAŁO SIĘ HITEM INTERNETU [KLIKNIJ TUTAJ]

In Place od Marvipol Development. Co wiemy o inwestycji?

Całe osiedle będzie składało się z dwóch budynków. Ich wysokość to od 5 do 8 pięter. Przewidziano też 1 kondygnację podziemną, w której znajdzie się parking dla mieszkańców i komórki lokatorskie. Cała inwestycja składać się będzie z 365 lokali mieszkalnych o wymiarach od 27 do 93 metrów kwadratowych. Ciekawostką jest to, że deweloper zaproponuje potencjalnym klientom mieszkania trzypokojowe, których powierzchnia to zaledwie 49 metrów kwadratowych. Na wszystkich kondygnacjach wysokość pomieszczeń wyniesie po 270 cm wysokości. Na parterze znajdzie się też 6 lokali usługowych.

A jak deweloper stojący za In Place kusi potencjalnych klientów? Przede wszystkim licznymi udogodnieniami dla mieszkańców. Mowa m.in. o: wewnętrznym dziedzińcu z zielenią, placem zabaw, wiatami rowerowymi, wózkownią, paczkomatem i halą garażową na około 390 pojazdów. Poza tym w bliskiej okolicy osiedla znajduje się przyjazna infrastruktura. Chodzi o tereny zielone i rekreacyjne. Osiedle kusi też dobrym skomunikowaniem z resztą stolicy. Teren całej inwestycji będzie dobrze chroniony

Marvipol postawił też tradycyjnie na ekologiczne rozwiązania. Na osiedlu znajdą się instalacje dostosowane do paneli fotowoltaicznych, filtry antysmogowe i zewnętrzny czujnik jakości powietrza Airly.

ZOBACZ TEŻ: CO SIĘ BUDUJE WE WŁOCHACH? ZOBACZ WSZYSTKIE INWESTYCJE [KLIKNIJ TUTAJ]

IN PLACE OD DEWELOPERA MARVIPOL. CO SĄDZISZ O TEJ INWESTYCJI? PODZIEL SIĘ SWOJĄ OPINIĄ W SEKCJI KOMENTARZY POD TEKSTEM.

Redakcja Oceniamy Deweloperów nie ponosi odpowiedzialności za komentarze napisane przez czytelników portalu.