Słynny biurowiec na Mokotowie sprzedany! W planach duża przebudowa

Biurowiec na Mokowie sprzedany. fot. mat.pras.

Każdy, kto interesuje się budynkami użytkowymi w Warszawie doskonale zna ten obiekt! Biurowiec na Mokotowie, w którym siedzibę ma telewizja Canal+ sprzedany! Zakup budynku na własność pozwoli Canal+ Polska na kolejne inwestycje w infrastrukturę technologiczną. Sprzedającym była grupa Real Menagment SA.

Budynek, w którym od 2008 roku siedzibę ma telewizja Cenal+, znajduje się przy Al. Sikorskiego 3 na Warszawskim Mokotowie. Poprzednio należał on do grupy Real Menagment SA. Biurowiec na Mokotowie został sprzedany grupie Canal+, która planuje go rozbudować i dopasować do własnych potrzeb.

Zobacz też: Akademik zamiast biurowca. Mieszkańcy podzieleni [CZYTAJ TUTAJ]

Biurowiec na Mokowie sprzedany. Canal+ planuje rozbudowę nieruchomości

Nowy właściciel planuje dofinansować budynek. Z informacji, do których udało się dotrzeć dziennikarzom portalu Oceniamy Deweloperów ewentualne zmiany w żaden sposób nie wpłyną na lokalne otoczenie. To dobra wiadomość dla okolicznych mieszkańców.

Jak podaje portal branżowy Wirtualnemedia.pl, zakup budynku na własność pozwoli Canal+ Polska na kolejne inwestycje w infrastrukturę technologiczną, w tym również w nową przestrzeń biurową, którą firma chce przebudować dla pracowników tak, aby jak najlepiej odpowiadała na wyzwania związane ze zmieniającym się stylem pracy.

Zobacz też: Nowe inwestycje w Warszawie. Wszystko, co musisz wiedzieć [CZYTAJ TUTAJ]

Siedziba Canal+. Wyjątkowa architektura budynku

Słynny biurowiec na Mokotowie, który został właśnie sprzedany to ciekawe połączenie użyteczności z intrygującą architekturą.

Budynek Canal+, mieszczący się w bardzo dobrej lokalizacji na warszawskim Mokotowie, jest doskonałym przykładem realizacji BTS (build to suit) łączącej funkcję biurową z powierzchnią technologiczną. Ten wyjątkowy biurowiec klasy A wybudowany został na potrzeby Canal+. Oferuje 7461 mkw. powierzchni użytkowej, która na 7 piętrach naziemnych mieści biura, studia telewizyjne oraz zaawansowane centrum nadawcze. Na parterze budynku znajduje się również punkt obsługi klienta Canal+. 3 kondygnacje podziemne zapewniają 115 miejsc parkingowych, a parking zewnętrzny daje możliwość postoju 11 samochodów.

Budynek charakteryzuje się między innymi kształtem plusa oraz parkiem antenowym na dachu, który wieczorami rozświetla miejsce wieloma kolorami.

Zobacz też: Rekordowe inwestycje w Warszawie! Setki milionów złotych na stole [CZYTAJ TUTAJ]

Redakcja Oceniamy Deweloperów nie ponosi odpowiedzialności za komentarze napisane przez czytelników portalu.