Sprzedaż III etapu Future Gardens na Białołęce. Sprawdź ceny i opinie

Future Gardens. Źródło: materiały dewelopera

Kilka dni temu ruszyła sprzedaż III etapu inwestycji Future Gardens od dewelopera Janpul. W sumie, łącznie z ofertami z poprzedniego etapu, w ofercie znajduje się ponad 80 lokali. Budowa najnowszej części osiedla ma zostać ukończona w III kwartale 2023 roku. Budowa ruszy już wkrótce.

Cały kompleks budynków mieszkalnych znajduje się przy ulicy Warzelniczej 7, na osiedlu Brzeziny. W bliskiej odległości znajduje się m.in. Kanał Żerański. Firma informuje, że powstająca zabudowa to już ostatni etap tej inwestycji.

Zobacz też: Wszystkie inwestycje, które oceniliśmy na Białołęce [CZYTAJ TUTAJ]

Future Gardens III etap. Ceny i liczby

Łącznie do sprzedaży pozostało ponad 80 mieszkań. Całe osiedle zaprojektowano w niskiej, 3-kondygnacyjnej zabudowie. Inwestycja jest ogrodzona i monitorowana. Deweloper chwali się, że Future Gardens to budynki o „wysokim standardzie”.

Deweloper reklamuje swoje osiedle jako dość przestępne cenowo. Cena metra kwadratowego w najtańszych lokalach zaczyna się od 7 900 złotych. Dziennikarze Oceniamy Deweloperów zadzwonili do biura sprzedaży dopytać się o więcej szczegółów. Pracownik biura sprzedaży przekazał nam, że cena mieszkania o powierzchni 59,94 m2 z ponad 10-metrowym balkonem, które znajduje się na 2. piętrze, to 8 600 złotych za metr kwadratowy. Koszt zakupu identycznego mieszkania piętro niżej to 8.500 zł/m2.

A jak deweloper reklamuje swoją inwestycję? –  Wszystkie budynki wyposażono w cichobieżne windy zjeżdżające do poziomu garażu. Do dyspozycji mieszkańców będą komórki lokatorskie, boksy rowerowe oraz miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej.  W budynkach znajdą się również wózkownie i rowerownie. Na terenie drogi zewnętrznej zlokalizowano miejsca postojowe zewnętrzne. Ważnym aspektem osiedla jest jego bezpieczeństwo, dlatego zostało ono ogrodzone oraz przygotowano infrastrukturę pod monitoring. Na terenie osiedla Future Gardens w strefie rekreacyjnej znajduje się duży plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców oraz siłownia plenerowa dla fanów fitnessu – czytamy na stronie firmy Janpur.

Dodatkowym atutem Future Gardens mają być okoliczne tereny zielone. – Bliskość Kanałku Bródnowskiego oraz sąsiadującego z nim Kanału Żerańskiego zachęcać będzie do częstych spacerów, biegów i jazdy na rowerze. Amatorów leśnych wycieczek kusić będą rozległe tereny leśne Białołęki Dworskiej, Rezerwatu przyrody Łęgi Czarnej Strugi i Puszczy Słupeckiej – zachwala deweloper. [ZOBACZ WSZYSTKICH DEWELOPERÓW, KTÓRYCH MIELIŚMY OKAZJĘ OCENIĆ]

Nowe osiedle na Białołęce. Opinie o inwestycji

O inwestycji w sieci można przeczytać raczej przechylne komentarze. Nie znaleźliśmy wiarygodnych opinii klientów, którzy byliby niezadowoleni z zakupionego lokalu.

Sprawdziliśmy też opinie fachowców, którzy mieli okazję odbierać lokale w Future Gardens. Wnioski? Liczba i powaga napotkanych usterek deweloperskich raczej mieści się w normie. – Odebraliśmy mieszkanie w 2021 w inwestycji Future Gardens komórka i miejsce postojowe to przynależność, która również nie obyła się bez naszej dokładnej inspekcji. Zacieki i zawilgocenia nie zostały odnalezione. Lokal był w stanie deweloperskim. Wylewki wykonano na poziomie równym temu jaki znajdujemy na większości inwestycji. Średnia liczba wykrytych przez nas usterek to przeciętna informacja, ale naprawa wad wykrytych przez inżyniera generować będzie prawdopodobnie koszty o umiarkowanej wysokości, więc nie jest tak źle. Stolarka okienna w stanie średnim: kilka rys na szybach i innych usterek stolarki. Tynk w tym mieszkaniu był bliski ideału, ale posiadał kilka małych odspojeń – czytamy w opinii jednego z inżynierów serwisu Pewnylokal.pl

Zobacz też: Rekordowa inwestycja na Białołęce. Inwestor wyłożył ĆWIERĆ MILIARDA [CZYTAJ TUTAJ]

Kupiłeś mieszkanie w tej inwestycji? Podziel się swoją opinią o jakości wykonania i obsłudze deweloperskiej w komentarzu!

Redakcja Oceniamy Deweloperów nie ponosi odpowiedzialności za komentarze napisane przez czytelników portalu.

0 0 głosów
Article Rating
guest
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi myślami, zostaw komentarz.x
()
x