• O nas
  • Nasi partnerzy

Jesteśmy grupą dziennikarzy, architektów, inżynierów i techników, którzy z zamiłowania zajmują się analizowaniem nowopowstających inwestycji mieszkaniowych. Zdajemy sobie sprawę, że deweloperzy w broszurach informacyjnych czasami naginają rzeczywistość i zależy im tylko na zysku. Dlatego właśnie postanowiliśmy założyć stronę internetową, która łączy ze sobą aspekty edukacyjne, informacyjne, prawne oraz techniczne, wykonujemy oceny nowych inwestycji i ich obsługi deweloperskiej. 

Naszą misją jest pomoc w podjęciu świadomej decyzji o zakupie mieszkania. Nie zgadzamy się z powszechną „strategią” kupowania kota w worku, uważamy że najważniejsze to mieć wybór i znać wszystkie plusy i minusy kupowanego produktu (tu: mieszkania). Oferujemy także usługi, które pozwolą Ci wybrać i odebrać Twoje ulubione mieszkanie bez zbędnych niespodzianek, abyś mógł się nim cieszyć przez długie lata.

Nasza wizja

Naszą wizją jest opisywanie świata nowych inwestycji i wykonywania związanych z tym usług tak, aby było to zrozumiałe dla każdego. Nawet kogoś, kto nie do końca zna się na specyfice tej branży.W tym właśnie celu na naszym portalu znajdziesz nie tylko recenzje, ale też wskazówki, opinie ludzi z branży, czy wywiady z ciekawymi osobami.

Nasza misja

W skrócie – uczynić warszawski rynek deweloperski bardziej „ludzkim”. Edukować „zwykłych” ludzi na jakie aspekty powinni zwracać uwagę kupując mieszkania i jak unikać nieuczciwych inwestorów. Wierzymy, że dzięki temu branża deweloperska będzie bardziej ucywilizowana, a standardy jakie panują na rynku – nieco wyższe.

Nasze kompetencje

Wszyscy członkowie naszej załogi posiadają wyższe wykształcenie w dziedzinie, od lat związani są z rynkiem nieruchomości, sprzedaży i marketingu. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy związanej z tematyką budowlaną, obsługą klienta czy architekturą.

Nasza wiedza

Naszą wiedzę czerpiemy przede wszystkim z doświadczenia. Opublikowaliśmy ponad 50 recenzji nieruchomości a nasi technicy odebrali od dewelopera kilkaset (!) mieszkań. Mamy też w ekipie architektów z długoletnim stażem.

Nasz zespół

rynek wtórny

Mateusz Balcerek

Założyciel i opiekun newsowej części strony Oceniamydeweloperow.pl i redaktor naczelny całego projektu. Od nastoletniego wieku dziennikarz. Pracował m.in. w „Super Expressie”…

Absolwent studiów dziennikarskich na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Miłośnik urbanistyki, architektury i nowopowstającej Warszawy (bo dobre inwestycje deweloperskie to wspaniała rozbudowa miasta), oraz aktywny uczestnik internetowych debat w tych tematach. Uważa że za dobrą usługą powinna iść dobra obsługa, dlatego razem z działem technicznym bezlitośnie tropi wszelkie błędy i nieścisłości w ofertach deweloperskich.

Mateusz bierze udział w każdej wizycie w nowych nieruchomościach.

Patrycja Redzej

Adwokat. Patrycja Redzej jest absolwentką studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła również zarządzanie nieruchomościami w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Prywatnie interesuje się wyszukiwaniem i oglądaniem ciekawych inwestycji mieszkaniowych. Zawsze chętnie pomoże i doradzi. Patrycja zajmuje się analizą dokumentów i umów związanych z szeroko pojętą tematyką nieruchomości.

Mateusz Balcerek

Założyciel i opiekun newsowej części strony Oceniamydeweloperow.pl i redaktor naczelny całego projektu. Od nastoletniego wieku dziennikarz. Pracował m.in. w „Super Expressie”…

Absolwent studiów dziennikarskich na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Miłośnik urbanistyki, architektury i nowopowstającej Warszawy (bo dobre inwestycje deweloperskie to wspaniała rozbudowa miasta), oraz aktywny uczestnik internetowych debat w tych tematach. Uważa że za dobrą usługą powinna iść dobra obsługa, dlatego razem z działem technicznym bezlitośnie tropi wszelkie błędy i nieścisłości w ofertach deweloperskich.

Mateusz bierze udział w każdej wizycie w nowych nieruchomościach.

Imię i nazwisko

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce in nisi mattis urna placerat dictum eget sit amet elit. Duis consequat metus id velit iaculis facilisis nec ut diam. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Integer ac nulla tincidunt, faucibus risus a, mollis urna. Ut varius justo sit amet purus auctor, vel eleifend urna convallis. Quisque at tristique velit, non pretium orci. Nam mattis molestie sagittis. Donec sit amet rutrum mauris. Aenean non neque dolor. Cras interdum, lectus eu vulputate aliquet, neque justo laoreet metus, vel fringilla lectus est vel orci.

Proin imperdiet venenatis blandit. In hac habitasse platea dictumst. Etiam fringilla urna aliquam sapien scelerisque aliquet. Fusce sagittis dolor id mauris porta consectetur id vel tortor. Suspendisse hendrerit aliquet laoreet. Ut eget commodo augue. Quisque sed interdum lectus. Ut efficitur metus eros, non dapibus quam pharetra vel. Etiam interdum et nulla non pharetra.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus pharetra vel magna vel finibus. Vestibulum vel venenatis ante. Aliquam vehicula augue a eros ullamcorper mattis. Suspendisse eget porta odio. Phasellus pulvinar, velit nec faucibus sollicitudin, nibh elit ultricies lectus, at fermentum velit tortor ac odio. Phasellus eu metus vel est iaculis ultrices vel id urna. Duis orci nibh, volutpat nec ante nec, pretium porttitor libero. Donec id metus a tortor ornare pharetra. Aenean nec tortor eu purus sollicitudin pretium at nec sapien. Praesent cursus est vel ante congue, vitae ullamcorper dolor scelerisque. Integer at suscipit velit.

Garden Division

Projektowanie ogrodów, architektura zieleni i prace ogrodowe – w tym specjalizuje się ta firma. Dzięki udanej współpracy architekci krajobrazu z garden division wiedzą jak powinny wyglądać zielone części wspólne na inwestycjach deweloperskich i pomagają nam w recenzjach tzw. „małej architektury”, do której należą też place zabaw i piesze ciągi komunikacyjne.

Home Helper

Home Helper to usługi złotej rączki w Warszawie. To także wykwalifikowany inżynier, który „podręcznik majstra budowlanego” zna na pamięć i recytować z pamięci potrafi wszelkie normy jakim podlega budownictwo, a co za tym idzie normy jakim powinien odpowiadać lokal mieszkalny lub dom, żeby dało się do odebrać. Czy wiesz że tynki III kategorii to praktycznie brak jakiejkolwiek kategorii? No właśnie, a on wie… Dzięki temu nasze recenzje wnętrz deweloperskich są tak dokładne.

Domek i Ogródek

Domek i Ogródek to portal stworzony z myślą o każdej osobie, która dba o przestrzeń wokół siebie i chce ją wciąż udoskonalać. Na tym portalu dowiesz się między innymi o wielu wspaniałych trikach, które pomogą utrzymać dom w czystości, ale także o tym, jak pielęgnować ogród, czy rośliny doniczkowe. Wprowadzimy cię w świat architektury i wartych uwagi inwestycji mieszkaniowych. Znajdziesz tu wiele interesujących i wartościowych treści, które z przyjemnością wdrożysz w codziennych czynnościach.