Nowe osiedle na Bielanach już gotowe. Latte od Unidevelopment

latte Unidevelopment
źródło: materiały dewelopera

6-piętrowy budynek mieszkalny zlokalizowany przy ul. Sokratesa na warszawskich Bielanach jest już gotowy. Inwestor Unidevelopment otrzymał zgodę na użytkowanie obiektu, co oznacza, że budowa została formalnie zakończona. W inwestycji Osiedle Latte zostało zostało na sprzedaż jeszcze kilkadziesiąt mieszkań.

Co ciekawe, deweloper sam przyznaje, że nazwa osiedla nawiązuje do… popularnego rodzaju kawy z mlekiem. – Wyjątkowe momenty, jak smakowanie kawy o poranku, w wyjątkowych miejscach zdarzają się codziennie. Latte to nowoczesna inwestycja przy ulicy Sokratesa 7 w Warszawie – zbudowana z myślą o zapewnieniu Ci maksimum komfortu. Tutaj wszystkie elementy – od wyboru lokalizacji, przez architekturę, po wnętrza i projekty zieleni tworzą ten niepowtarzalny smak – czytamy na oficjalnej stronie internetowej inwestora.

Również kolorystyka budynku może kojarzyć się z tym napojem. Z całą pewnością, od strony marketingowej, jest to dość nowatorskie rozwiązanie, które zrobiło na nas wrażenie.

ZOBACZ TEŻ: NOWE INWESTYCJE W WARSZAWIE. NASZ PRZEGLĄD [KLIKNIJ TUTAJ]

Latte od Unidevelopment. Co wiemy o inwestycji?

Całe „osiedle” składa się właściwie z jednego, 6-piętrowego budynku. Całość składa się ze 124 lokali mieszkalnych. Mieszkania o bardzo zróżnicowanym mieszkaniu – od 27 28 do 103 mkw. Elewację wykończono w kamieniu i drewnie.

Całe projekt został zrealizowany w tzw. stylu pół otwartym. Część infrastruktury znajdującej się na działce będzie dostępna dla wszystkich. Część terenu jest natomiast ogrodzona – do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. To coraz popularniejsze rozwiązanie.

A jakie udogodnienia przygotowano dla przyszłych mieszkańców? Przede wszystkim stojaki rowerowe wraz ze stacjami do samodzielnej naprawy. Warto też wspomnieć o strefie do odpoczynku.

Poza tym osiedle jest dobrze skomunikowane. Inwestor chwali się, że do centrum można dojechać metrem jedynie w pół godziny.

Jak my oceniamy tą inwestycję? Niepokoi nas trochę fakt, że większa część budynku została wciśnięta między dwa, już istniejące, bloki. Natomiast plusem jest to, że z części budynku mieszkańcy będą mieć widok na tereny zielone.

Latte Unidevelopment. Co sądzisz o tej inwestycji? Podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tekstem:

Redakcja Oceniamy Deweloperów nie ponosi odpowiedzialności za komentarze napisane przez czytelników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *